Zapraszamy do kontaktu: pn-pt: 10-18

Infolinia: +48 720 706 705

E-mail: biuro@mojaklonowa.pl

Pierwsza w Kielcach smart inwestycja!

Moja Klonowa to pierwsza inwestycja w Kielcach z systemem inteligentnego domu Appartme zainstalowanym w każdym mieszkaniu (całkowicie gratis!). System smart home umożliwia sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, wybranymi obwodami elektrycznymi oraz doprowadzeniem wody w do mieszkania za pomocą aplikacji mobilnej. To nowoczesne podejście do systemów automatyki mieszkaniowej znane głównie z rynku międzynarodowego, w inwestycji Moja Klonowa jest standardem.

Inteligentna

Nie tylko Smart

Naturalna

Nowoczesny minimalizm blisko natury

Moja Klonowa to połączenie nowoczesnej koncepcji architektonicznej z naturalistycznym wyglądem dziedzińca, sąsiedztwem okazałego zalewu i brzozowego lasu. Inspirowany najnowszymi trendami elegancki wygląd osiedla uzyskano dzięki zastosowaniu dużej ilości przeszkleń, a także trwałych materiałów elewacyjnych i dekoracyjnych stanowiących jednocześnie doskonałą izolację cieplną i akustyczną.

Wszystko pod ręką

Na parterze budynku znajdą się lokale usługowe, co zwiększy dostępność oraz atrakcyjność dobrze już rozwiniętej infrastruktury funkcjonującej wokół osiedla.

Rodzinna

Prywatne paczkomaty

Ideę smart home rozszerzyliśmy do idei smart osiedla. Mieszkańcy Mojej Klonowej otrzymają dostęp do paczkomatów, czyli nowoczesnych i pojemnych, obsługiwanych z poziomu aplikacji mobilnej skrzynek pocztowych, w których kurier bezpiecznie pozostawi przesyłkę podczas nieobecności.

Wiaty rowerowe i monitoring

Moja Klonowa to wygodne i bezpieczne miejsce do życia. Dzięki monitoringowi będziesz mógł spać spokojnie, a gdy odwiedzą Cię goście na rowerach, będą oni mogli pozostawić swoje maszyny w przeznaczonej do tego, wiacie, dzięki czemu nie będą one narażone na opady atmosferyczne.

Inteligentna

Ogrom naturalnego światła

Projektując układ mieszkań pamiętano o tym, aby wpadało do nich jak najwięcej naturalnego światła, dzięki czemu we wnętrzach panuje odprężająca, ciepła i sprzyjająca komfortowemu wypoczynkowi atmosfera. Tarasy i loggie oddają klimat niepowtarzalnej aury nadmorskich posiadłości, co wraz z bujną roślinnością tworzy zachwycająco spójną całość.

Naturalna

Możliwie najlepsze miejsce do życia

Moja Klonowa to na wskroś przemyślana inwestycja. Na każdym etapie jej projektowania dbaliśmy o najmniejsze szczegóły oraz uwzględniliśmy rozwiązania, które mają sprawić, aby było to możliwie najlepsze miejsce do życia. Jeżeli poszukujesz właśnie takiego miejsca dla siebie i swojej rodziny, sprawdź czy mamy jeszcze mieszkanie którego szukasz:

Naturalna
Rodzinna
Inteligentna

Bliska miastu,
bliska przyrodzie

Osiedle Moja Klonowa zlokalizowane jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Lokalizacja ta oferuje wszystko czego można oczekiwać od miejskiej infrastruktury nie rezygnując z bycia blisko natury. Ze względu na rekreacyjny charakter dzielnicy, w pobliżu inwestycji znajduje się wiele lokali gastronomicznych, sklepów i przystanków autobusowych. Ulica Klonowa jest równoległa do jednej z głównych kieleckich arterii - ul. Warszawskiej. Dostępność punktów usługowych, oddziałów bankowych i aptek to dodatkowy atut lokalizacji.

Naturalne otoczenie

ZALEW KIELECKI I LAS BRZOZOWY

OGRANICZONY RUCH SAMOCHODOWY

WIATY ROWEROWE

Zielone tereny tuż nad zalewem

Jednym z największych atutów inwestycji Moja Klonowa jest lokalizacja w pobliżu Zalewu Kieleckiego i przyległych mu zielonych, zalesionych terenów. Zalew znajduje się zaledwie 300 m od osiedla, z którego można wyjść od razu w stronę tego urokliwego miejsca. Teren dookoła zalewu pokryty jest lasem brzozowym z otwartym dostępem dla każdego - to doskonałe miejsce na wypoczynek w pobliżu domu przez cały rok.

300 m

Edukacja, praca, biznes

Moja Klonowa znajduje się w bliskiej odległości od ważnych ośrodków edukacyjnych i biznesowych.

  • Targi Kielce 4,5 km
  • Wszechnica Świętokrzyska 1,9 km
  • Politechnika Świętokrzyska 3,3 km
  • Uniwersytet Jana Kochanowskiego 3,8 - 6,7 km
  • Szkoła Podstawowa nr. 27 1 km
  • V Liceum Ogólnokształcące 1 km
  • Szkoła muzyczna 0,5 km
  • Żłobek nr 15 2,3 km
  • Przedszkole Samorządowe nr 35 1,6 km

Usługi, restauracje, Galeria ECHO

W promieniu 1,5 km od inwestycji znajduje się wiele lokali gastronomicznych o dużej różnorodności menu (klasyczne bistro, sushi bary, pizzerie czy restauracje orientalne) oraz liczne sklepy spożywcze, odzieżowe, kawiarnie, oraz przychodnia weterynaryjna. Po szkole dzieci mogą uczęszczać na treningi do pobliskiej szkółki piłkarskiej oraz rozwijać swoje umiejętności w jednej z okolicznych szkół językowych.

Kolejnym atutem lokalizacji Moja Klonowa jest bliska odległość od największej w regionie galerii handlowej - Galerii ECHO, w której znajduje się ponad 300 sklepów z różnym asortymentem.

3 km

25 minut pieszo

5 minut samochodem

Pływalnia

W odległości około 450 metrów od osiedla znajduje się zarządzany przez kielecki MOSiR basen „MORS”.

700 m

9 minut pieszo

2 minuty samochodem

Mapa okolicy

Loading...

Zapraszamy do biura sprzedaży

Biuro sprzedaży

Moja Klonowaul. Robotnicza 1 (6 piętro)
25-662 Kielce

+48 720 706 705biuro@mojaklonowa.pl
Godziny pracy:poniedziałek-piątek: 10.00-18.00

Zostaw wiadomość