Zapraszamy do kontaktu: pn-pt: 10-18

Infolinia: +48 720 706 705

E-mail: biuro@mojaklonowa.pl

Siła doświadczenia

Firmą odpowiedzialną za powstanie inwestycji Moja Klonowa jest Trust Investment, spółka deweloperska realizująca projekty w sektorze nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych na terenie całej Polski.

Misja

Naszym celem numer jeden jest podnoszenie standardów życia ludzi w całej Polsce. Nie tylko w największych aglomeracjach, ale również w mniejszych miastach. Chcemy zapewnić każdemu mieszkańcowi naszego kraju dostęp do najwyższej jakości nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Specjalizacja

Koncentracja na wybranych segmentach rynku deweloperskiego pozwoliła nam osiągnąć wysoki stopień profesjonalizmu. Profil działalności naszej firmy to głównie nieruchomości mieszkaniowe oraz komercyjne do 5000m2 powierzchni.

Dbałość o środowisko naturalne

Projektując osiedla mieszkaniowe o wysokim standardzie oraz obiekty handlowo-usługowe troszczymy się o środowisko. Wykorzystujemy nowoczesne, ekologiczne rozwiązania budowlane i użytkowe. Planując i realizując każdy projekt staramy się zachować jak najwięcej terenów zieleni w obrębie inwestycji.

Uznani partnerzy

Do partnerów biznesowych Trust Investment należą przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim co gwarantuje jakość, stabilizację oraz bezpieczeństwo na każdym etapie współpracy.

Kompetencje

Kompleksowo realizujemy projekty deweloperskie, począwszy od zakupu działki, aż po przekazanie kluczy właścicielowi lub najemcy. Świadczymy usługi w takich obszarach jak:

Zakup gruntu

Aby sprostać najwyższym oczekiwaniom naszych Klientów nasz dział ekspansji koncentruje się na wyborze możliwie najlepszych lokalizacji. Pod inwestycje wybieramy dobrze skomunikowane działki, aby zapewnić komfort mieszkania lub użytkowania.

Pozwolenia i projekt architektoniczny

Dział przygotowania inwestycji kładzie duży nacisk na egzekucję wysokiej jakości projektu oraz dostosowuje go do najwyższych standardów czerpiąc inspirację z najnowszych rozwiązań technologicznych oraz pamiętając o dbałości o środowisko.

Budowa

Dział przygotowania kontraktów oraz dział budowlany skupia się na zmniejszeniu optymalizacji kosztów realizacji inwestycji przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu oferowane przez nas mieszkania cechują się znakomitym stosuniem ceny do jakości.

Wynajem lub sprzedaż

Dział komercjalizacji poszukuje inwestorów oraz najemców zrealizowanych przez nas inwestycji.

Szczere intencje

Dbamy nie tylko o najwyższą jakość i bezpieczeństwo realizowanych inwestycji, ale również o transparentność w komunikacji z naszymi Klientami. Dlatego też, jeśli masz jakiekolwiek pytanie to skontaktuj się z nami chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zapraszamy do biura sprzedaży

Biuro sprzedaży

Moja KlonowaAl. Solidarności 34 (parking Exbud)
25-323 Kielce

+48 720 706 705biuro@mojaklonowa.pl
Godziny pracy:pn – pt: 10 – 18

Zostaw wiadomość